Kontaktinformasjon fotball

 

NESØYA IL FOTBALL

 Funksjon  Navn  Telefon  Epost

Sportslig leder

Trenerveileder

Spillerutvikler

Klubbutvikler

Arrangementansvarlig

Ansvarlig Treningsøkta

Kursansvarlig

Ansvarlig lagspåmelding

Sportslig ansvarlig Camp Nesøya Fotball

Sportslig ansvarlig Talent Nesøya Fotball

Frivillighetskontakt

Rekrutteringsansvarlig

Samarbeidsklubbansvarlig

Sportsplanansvarlig

Ansvarlig for samfunns og verdiarbeid

Erling Ola Fykse 97 54 70 47 erling@nesoyail.no

Hovedtrener

Spillerutvikler

Jentefotballansvarlig

Hospiteringsansvarlig

Pedro Leitao 94 81 10 37 pedro@nesoyail.no

Hovedtrener

Barne og Ungdomsfotballansvarlig

Spillerutvikler

Spillertroppansvarlig

Tor Arild Janson-Haddal 97 08 15 57 tor@nesoyail.no

Trener

Arrangementansvarlig Nesøya Sommercup

Kristoffer Erskine 92 23 98 87 k-erskine@hotmail.com
Dommeransvarlig Alexander Sæthern 46 94 61 40 alexsathern@gmail.com
FIKS-ansvarlig Torunn Breilid 90 99 79 78 post@nesoyail.no
Overgangsansvarlig Torunn Breilid 90 99 79 78 post@nesoyail.no
Banebooking Torunn Breilid 90 99 79 78 post@nesoyail.no

 

STYRET I NESØYA IL FOTBALL

Funksjon Navn Telefon Epost
Leder Christian Ødegård 90 84 47 10 christian@nesoyail.no
Nestleder Kathinka Friis-Møller 95 03 78 42 kathinka.friis-moller@compass-group.no
Styremedlem Knut Tollefsen  93 44 47 80 kat73@online.no
Styremedlem/Fair Play ansvarlig Trude Jensen  41 32 67 01 trude.l.jensen@gmail.com

 

TRENERE I NESØYA IL FOTBALL

Erling Ola Fykse

IMG_20200324_152849_729.jpg

Pedro Leitao

Pedro.jpg

 Tor Arild Jonsen-Haddal

Tor.jpg

 Kristoffer Erskine

Kristoffer.jpg

Solveig Bergseng

Solveig.jpg

 Kasper Strøm

Kasper.jpg

 Jonathan Haavik

Jonathan.jpg

 Martin Jørgensen

MartinJ.jpg

 Jørgen Breilid

J%F8rgen.jpg

 Herman Sandmæl

Herman.jpg

 William Nomeland

William.jpg

 Oliver Florival

Oliver.jpg

Martin Kolberg

MartinK.jpg

Pelle Horn Johannessen

Pelle.jpg

 

 

Adresse

Ridder Flemmingsvei 41, 1397 Nesøya

Her finner du oss på kartet!