Klubbmesterskap i Nesøya IL Tennis gjennomført i helgen

I helgen ble det arrangert KM - klubbmesterskap - i tennisbobla vår og klubbmestere for 2019 i klassene damer, herrer, gutter under 14 år og jenter under 10 år og over 10 år ble kåret. Vi gratulerer alle med innsatsen og vinnerne med mestertittelen!

2019-04-08
Torunn

 

HERRER

Klubbmester 2019 Magnus Wrahme

Magnus Wrahme - Ludvig Hermann 6-1, 6-0
Arnor Thorkelsson - Espen Andersen 3-6, 6-4, 10-5

Finale
Magnus Wrahme - Arnor Thorkelsson 6-2, 6-0

Bronse finale
Espen Andersen - Ludvig Hermann 7-6, 6-2

Magnus%20og%20ARnor.jpg

Espen.jpg

Espen%20og%20Jacob.jpg

Magnus%20og%20Ludvig.jpg

 

DAMER

Damene benyttet turneringsfomern Mixmax for å kåre klubbens 2019-mester.

Klubbmester 2019 Line Berger Andersen

Screen%20Shot%202019-04-08%20at%2010.51.36.png

 

 

GUTTER

Under 14 år: Klubbmester 2019 Jonathan Anker

 Jonathan møtte Adrian Skar i finalen.

Guteter%20U14.jpg

 

JENTER

Over 10 år: Klubbmester 2019 Katrine Kolberg

Kathtrine Kolberg vant jentefinalen mot Lea Berger etter en veldig jevn kamp og med 10-5 i supertiebreak i avgjørende sett.

Lea%20og%20Andrea.jpg

Under 10 år: Klubbmester 2019 Ella Anker

Nr.1 Ella Anker
Nr. 2 Victoria Fredriksen-Vozza
Nr.3 Catharina Fredriksen-Vozza

Jenter%20U10.jpg

Premier.jpg

Kalender

Juli
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

31.07.2019
JOLLESEILING VIDEREKOMMENDE 2006-2009 kullet

19:00 - 20:00

Hvamodden

05.08.2019
SPORTSCAMP uke 32

09:00 - 15:00

Nesøya IL

07.08.2019
OPPKJØRINGSCAMP FOTBALL uke 32 7.-8. august

13:00 - 17:00

Nesøya IL

07.08.2019
TENNIS treningssamling uke 32 (7. og 8. august)

13:00 - 17:00

Nesøya IL Tennis

12.08.2019
TINE fotballskole uke 33

09:00 - 15:00

Nesøya IL

12.08.2019
TENNISCAMP uke 33

09:00 - 15:00

Nesøya IL Tennis

19.08.2019
CAMP NESØYA NYE deltagere 19-august- 26.september 2019

13:00 - 17:00

Nesøya IL

20.08.2019
TALENT NESØYA UNGDOM født 2000-2006 20.aug-24.sept.

16:00 - 17:30

Nesøya IL

20.08.2019
BRETTSEILING NYBEGYNNER 2006-2009 kullet - FULLT

17:30 - 19:00

Hvamodden

21.08.2019
TALENT NESØYA BARN født 2007-2010 21.aug.-25.sept.

14:30 - 16:00

Nesøya IL

21.08.2019
BRETTSEILING VIDEREKOMMENDE 2003-2007 kullet

17:30 - 19:00

Hvamodden

21.08.2019
JOLLESEILING NYBEGYNNER 2011-2010 kullet - FULLT

17:45 - 19:00

Hvamoden

26.08.2019
LADY&MANSURF 2003 og eldre

18:00 - 19:30

Hvamodden

14.09.2019
HØSTCAMP FOTBALL 14.-15. september 2019

09:00 - 16:00

Nesøya IL

21.09.2019
ROGY Team tennisskolen 21- 22 september 2019

09:00 - 16:00

Red: Soon, Orange: Holmen, Green: Nesøya, Yellow: BSTK

12.10.2019
ROGY Team Tennisskolen 12-13 Oktober 2019

09:00 - 16:00

Red: VBTK, Orange: Njård, Green: Moss, Yellow: Nesøya

09.11.2019
ROGY Team Tennisskolen 9-10 November 2019

09:00 - 16:00

Red: Nesodden, Orange: Asker, Green: Grefsen, Yellow: Stabekk

07.12.2019
ROGY Team Tennisskolen 7-8 Desember 2019

09:00 - 16:00

Red: Ullern, Orange: Nesodden, Green: Njård, Yellow: Holmen