Kontaktinformasjon Tennis

Velkommen til å kontakte oss!

 

Nesøya IL Tennis har en egen epost for alt som gjelder tennis: tennis@nesoyail.no

Spørsmål angående CAMP Nesøya tennis: campnesoya@nesoyail.no

Spørsmål angående trening (Camp Nesøya, konkurransegruppen, voksengrupper): mario@nesoyail.no

Baner kan bestilles i vårt bookingsystem: MATCHi

Ved privattimer ta direkte kontakt med trenerene listet under. 

 

Trenere

Funksjon Navn Telefon Epost
Hovedtrener Mario Kosaric 41 28 43 79

mario@nesoyail.no

Trener

Tiago Carvalho

94 43 56 13

tiago@nesoyail.no

 

 

 

Mario Kosaric

mceu_71957128511609150810616.jpg
 
 
 

 

Hovedtrener, født 1972

Tidligere klubber: Drammen Tennisklubb, Stabekk Tennisklubb, Lier Tennisklubb, Snarøya Tennisklubb

Trenerutdanning: Trener 1 (NTF) Trener 2 (NTF) Trener 3 (NTF)

Spillererfaring:

1980 - 1990 Spilte tennis på høyt nivå i Junior klasse i ex-Jugoslavia
2000 - 2008 Aktiv tennisspiller for Drammen Tennis Klubb

Trenererfaring:

2000 - 2010 Hovedtrener Drammen TK
2011 - 2019 Trener Snarøya TK

 

Tiago Carvalho

mceu_67510536421609150855456.jpg
 
 
 

 

Trener, født 1972

Tidligere klubber:  Caldas da Rainha e Alcobaça (Portugal), Asker (Norway)

Trenerutdannelse: Level 1 and 2 FPT and ITF

Spillererfaring:
1992 - 2015 Leira Tennis Association, Portugal med regionale titler på alle alderstrinn
Top 15 in Portugal, bl. a. Ranking seniors over flere år, Vice individual National champion Veterans i Portugal

Trenererfaring:
1993 - 2016 - Hovedtrener i Caldas da Rainha og Alcobaça (Portugal)

1995 - 2015 - reiste med spillere i ETA, ITF turneringer i hele verden

2017 - 2018 - Asker

2018 - 2019 - Alcobaça (Portugal)

2000 - 2003 - National coach for the Portuguese Federation U12 og U14 jenter

2020 - Privattrener for norske tennisspillere ang timer for Bygdøy Tennisklubb

Kent Parvin

Tennistrener%20Kent%20s.jpg

Trener, født 1963

Tidl. klubber: Blommenholm og Sandvika, Holmen Tennisklubb

Trenerutdanning: Trenerutdanning fra USA - Dennis Van Der Meer Academy, Goal Mapping sertifisert kursleder (verktøy for målstyring), Lightning Prosess, samt diverse kurs i regi av Norges Tennisforbund

Spillererfaring: Tidligere aktiv konkurransespiller og 2 x Norges mester i double (35)

Trenererfaring:

Goal Mapping kurs for turningsspillere ved ulike klubber
Holmen Tennisklubb: Ansvarlig for dagtid-tilbudet i tennisklubben. Tenniskurs for barn, voksne, samt privattimer
Arnestad Skole: SFO Ansvarlig for planlegging og gjennomføring av tenniskurs for elever ved SFO
Blommenholm og Sandvika Tennisklubb: Hovedtrener for tennisskolen - juniorspillere
Hovedtrener ved Marriott Marco Island Resort, Florida USA
Hovedtrener ved Kennebek Valley Tennis Club, Main USA

 

CAMP NESØYA Tennis

Navn Epost Telefon
Marie Sandmæl marie@nesoyail.no 95 05 79 19
Anna Merckoll annamerckoll@gmail.com 40 41 42 04

 

Tennisstyret

Funksjon Navn Telefon Epost
Styreleder Magnus Wrahme 47 22 55 80 wrahme@me.com
Nestleder - økonomi Espen Andersen   

espen.andersen@dnb.no

Styremedlem Katja Horn-Johannessen 91 81 83 46 katja@nesoyail.no
Styremedlem Tonja Løve Roth 90 92 55 67

tonja@nesoyail.no

Styremedlem Cathinka Skotvedt Sundling  90190717

cathinka.sundling@gmail.com

Styremedlem Robert Herman  

 herr@posteo.net

 

Her finner du oss!

Tennisboblene og utebanene ligger i Nesøya Idrettspark.

Adresse: Ridder Flemmingsvei 41, 1397 Nesøya

Her finner du oss på kartet!

Lagre

Lagre

Lagre