Kontaktinformasjon Tennis

Velkommen til å kontakte oss!

 

Nesøya IL Tennis har en egen epost for alt som gjelder Tennis: tennis@nesoyail.no

Baner kan bestilles i vårt bookingsystem: MATCHi

 

Trenere

Funksjon Navn Telefon Epost
Hovedtrener Christer Franke 41 33 46 00

christer@nesoyail.no

Trener Shabaz 90881190

shabaz@nesoyail.no

Trener Andreas Bock 46545557

andreas@nesoyail.no

Trener Vanja Zlateva  93 07 99 89 atsmeg@gmail.com

Christer Francke

Hovedtrener, 46 år

Tidl. klubber: Njård og Nordstrand

Trenerutdanning: A-kurs, Trener 1, 2 og 3 i NTF

Internasjonalt: USPTA(USA), PTR(USA) og CPTA(TJEKKIA) Professional

Spillererfaring: Davis Cup spiller og tidl. Norgesmester senior

Spilt 1994 - 2004 i KTEV Kelkheim, Frankfurt, Tyskland

 

IMG_03610.jpg

Magnus Wrahme

Trener, 52 år

Tidl. klubber: Varbergs TK, Holmen Tennis

Trenerutdanning: Forberedende trenerutdannelse, steg 1, steg 2 i Sveriges Tennisforbund

Internasjonalt: Spilt og praktisert som trener i Barcelona og Key Biscayne

Spillererfaring: Konkurrerte mye som junior i Sverige og vant diverse turneringer, senere år aktiv veteranspiller i Norge i klassen 50-55

IMG_8287.jpeg

Shabaz Dad-Chaudrhey

 

 

CAMP NESØYA Tennis

Navn Epost Telefon
Marie Sandmæl marie@nesoyail.no 95 05 79 19
Anna Merckoll annamerckoll@gmail.com 40 41 42 04

 

Tennisstyret

Funksjon Navn Telefon Epost
Styreleder Magnus Wrahme 47 22 55 80 wrahme@me.com
Nestleder - økonomi Espen Andersen   

espen.andersen@dnb.no

Styremedlem Katja Horn-Johannessen 91 81 83 46 katja@nesoyail.no
Styremedlem Tonja Løve Roth 90 92 55 67

tonja@nesoyail.no

Styremedlem Cathinka Skotvedt Sundling  

cathinka.sundling@gmail.com

Styremedlem Robert Herman  

 

 

Her finner du oss!

Tennisboblene og utebanene ligger i Nesøya Idrettspark.

Adresse: Ridder Flemmingsvei 41, 1397 Nesøya

Her finner du oss på kartet!

Lagre

Lagre

Lagre